Malé technické službysociální podnikánítechnické služby, Praha 14, sociální práce

 

Malé technické služby

 

Jedná se o vějíř prací, které nevyžadují větší odbornost až po paletu odbornějších prací. Cílem je, nabídnout zaměstnání každému, kdo pracovat chce a umožnit každému zaměstnanci profesní růst v rámci sociální práce.


Jedná se o druh prací jako sečení trávy, ruční úklid, ořezávání křovin, dlaždičské a zednické práce, malířské a natěračské práce atd.. Naše práce je zaměřena na údržbu veřejného prostranství a majetku Městské části Praha 14.


Cílem je podpořit snahu dlouhodobě nezaměstnaných, zajistit odborný dozor, mentoring, podporu kouče odbornou psychologickou supervizi, zajistit dobrou propagaci jejich práce a podnikání, vybavit je specializovaným nářadím a pomáhat jim při dojednávání dalších prací na další období.


Většina dělníků sociálního podniku SP Černý Most, s.r.o. po 1-2 letech bude schopna najít si uplatnění i v jiných komerčních firmách. Projekt je od počátku koncipován s důrazem na to, aby po ukončení podpory veřejně prospěšných prací nebo společenský účelných míst, nebyli zaměstnanci propuštěni a znovu zařazeni do evidence úřadu práce.

 


 

 

Vyhledat Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku  » Malé technické služby Praha 14, sociální podnik

© 2018 Insion